ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У водгоспі – завжди порядок

22.05.2017

Підтримання порядку на підвідомчих територіях та поліпшення благоустрою експлуатаційних дільниць у Новотроїцькому районному управлінні  водного господарства вже давно стало доброю  традицією та невід’ємною частиною виробничого процесу. Активну участь взяли його трудівники й у цьогорічному місячнику з благоустрою. Виконаний обсяг робіт вражає.
До земель водного фонду нашого управління належать 710 гектарів, по яких проходять зрошувальні та скидні  канали; 7,54 га займають виробничі бази експлуатаційних дільниць; 21,7 га – насосні станції; 2,68 га – гідротехнічні споруди. Причому, розміщені об’єкти по всій території району, а відстань до окремих з них вимірюється десятками кілометрів. Тож зазвичай для нас весняне прибирання – справа не проста, тим більше, що одночасно доводиться готувати до роботи насосні станції.
Загалом у проведенні місячника благоустрою взяли участь більше 400 працівників Новотроїцького управління. Проведено «генеральне прибирання» найбільш проблемних ділянок вздовж доріг каналів Р-2, Р-5, Р-5-2, там видалили поросль та прибрали сміття. У прибережних смугах каналів Р-2 та Р-5 виявили два стихійних звалища. Їх ліквідовано, вивезено 2,5 кубічних метрів сміття. Очищено канали від мулу, загальний об’єм його склав 7534 кубічних метрів. Наведено порядок на територіях 46-и насосних станцій, 6-и перегороджуваних споруд, 4-х виробничих баз та адмінбудівлі управління. Упорядковано пам’ятник  меліораторам та навколишню територію.
Практично всі території експлуатаційних дільниць озеленені, там розбито розарії, квітники, щороку висаджують садженці дерев, нерідко – не вельми поширених у нашій  місцевості порід. Однак завдяки ретельному догляду вони приживаються, добре ростуть і радують своєю красою.
Експлуатаційні дільниці  Новотроїцького управління водного господарства  неодноразово визначали кращими з технічного стану, естетики виробництва ьа благоустрою в системі організацій Облводресурсів. Наприклад, за підсумками минулого року першість виборола Чкалівська зрошувальна дільниця, трудовий колектив її нагороджено грамотою, а начальнику дільниці Миколі Ратушняку присвоєно «Кращий господар року».

Тетяна Андріїшина, провідний інженер Новотроїцького управління водного господарства.

газета «Трудова слава»
від 18 травня 2017 року, №20