ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Стаття із газети «Голопристанський вісник» від 05 січня 2017 року № 1 про нагородження Добровольського Миколи Григоровича

06.01.2017

У війні приємного мало. 2016-й рік, закінчився для старшого солдата Добровольського Миколи Григоровича  приємною подією:   29 грудня у приміщенні Голопристанської райдержадміністрації керівник апарату РДА В.М. Реутенко від імені Пре­зидента України вручив йому медаль «Захиснику Вітчизни», а в. о. заступника голови РДА Н.Г. Кокшарова подарувала квіти.

Служив Микола Григорович командиром мінометного розрахунку в зоні АТО, в ра­йоні селища Гранітне Донецької області впродовж 2014-2015 років.  І служив добре, що підтверджується нагородою.

         - Мені набагато приємніша моя мирна професія, інженера-гідротехніка, - сказав Микола Григорович, - але коли виникла потреба протистояти терористам-найманцям, довелося йти на фронт. Тепер знову повернувся до своєї мирної роботи — на Бехтерську дільницю №2 Приморського управління водного господарства.

Звичайно, не час і не місце для спогадів, тому чоловік не розповідав про те, як чекала на нього дружина Інна, як виглядали батька двоє синів — Ігор і Максим. Це, мабуть, був найбільший для нього стимул — воювати добре, адже за спиною стояла люба ро­дина, для якої він був надійною опорою, а для синів — ще й приклад любові до Вітчиз­ни.

- Велику силу має слово «треба», - на завершення додав М.Г. Добровольський. — Треба добре працювати, треба турбуватися про родину, а коли виникне така необхід­ність, треба й постояти за них!