ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Відбулась нарада керівників Робочої групи з питань протиповеневого захисту, регулювання і меліорації прикордонних вод

24.05.2016

18-20 травня 2016р відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Польща  „Про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах ” на території Республіки Польща відбулась нарада керівників Робочої Групи з питань Протиповеневого Захисту,  Регулювання і Меліорації прикордонних вод.

Від української сторони у нараді взяв участь керівник української частини Робочої Групи ПО, заступник начальника відділу експлуатації водогосподарських систем Львівського облводресурсів Козак М.І. З польської сторони - керівник польської частини Робочої Групи, директор Управління басейну Середньої Вісли і прикордонного Бугу в Пулавах - Богута Лєшек.
На нараді :
-  опрацьовано Річний звіт по виконаній роботі Групи ПО в 2015 році;
-   актуалізувано план роботи групи ПО на 2016 рік;
-   опрацьовано пропозиції плану роботи Групи ПО на 2017 рік;
- опрацьовано пропозиції записів до Протоколу  XVI Засідання Польсько-  Української Комісії  з питань Прикордонних Вод;
- обговорено проблеми утримання русел прикордонних рік, прикордонних меліоративних об’єктів, протиповеневого захисту і постійного забезпечення     проходження державного кордону;
-   виходячи з ситуації, що склалася на прикордонній частині ріки Західний Буг та зважаючи на звернення Прикордонних Служб Республіки Польща та України, заплановано ХХХІ нараду Групи ПО присвятити вирішенню цієї проблеми.

Напрацьовані матеріали будуть представлені для розгляду та затвердження на ХVI Засідання  Польсько-Української Комісії з питань Прикордонних Вод.