ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Голова Держводагентства взяв участь у конференції та круглому столі Мережі водогосподарських організацій країн Східної Європи, Кавказу і Центральної Азії

11.11.2013

8-9 листопада 2013 року Голова Держводагентства Василь Сташук взяв участь у конференції та круглому столі Мережі водогосподарських організацій країн Східної Європи, Кавказу і Центральної Азії (МВО СЄКЦА), що відбулася у м. Москва.
Конференція створює платформу для обговорення і відпрацювання спільних підходів у вирішенні водогосподарських проблем фахівцями водогосподарської галузі країн Східної Європи, Кавказу і Центральної Азії. Під час зазначеної конференції Голова Держводагентства Василь Сташук виступив з доповіддю на тему: «Сучасний стан та перспективи удосконалення управління водними ресурсами в Україні».
Враховуючи, що міжнародна співпраця є ключовим фактором ефективного вирішення водних проблем, у рамках проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН 2013 року - роком міжнародного водного співробітництва проводиться низка міжнародних заходів, серед яких і конференція СЄКЦА, що присвячена темі: «Содружество водных профессионалов – платформа для межгосударственного сотрудничества по водным ресурсам».
Довідково: Мережа водогосподарських організацій СЄКЦА заснована у 2010 році з представників країн, що входили до складу Радянського Союзу і на сьогодні включає понад 70 організацій Росії, України, Білорусі, Казахстану, Азербайджану, Грузії, Вірменії, Узбекистану, Туркменістану, Таджикистану, Киргизстану та Молдови, діяльність яких пов’язана з вирішенням водогосподарських проблем.