ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня

Анонси подій

 

  
1. З 07 по 09 листопада 2017 року  на території Міжнародного виставкового центру  (м. Київ, Броварський проспект, 15, ст.м. "Лівобережна") відбудеться XV Міжнародний водний форум "AQUA UKRAINE-2017". Під час проведення  форуму висвітлюється діяльність водогосподарсько-меліоративного комплексу України у напрямках забезпечення  населення  та  галузей економіки водними ресурсами, експлуатації державних меліоративних фондів, захисту території від шкідливої дії води, міжнародної діяльності та створення  сприятливого інвестиційного клімату у сфері водного господарства, підвищення рівня  громадської відповідальності щодо охорони та запобігання забрудненню водних ресурсів тощо. Також завданням цьогорічного форуму є розгляд питань щодо впровадження світових водозберігаючих та енергозберігаючих  технологій у сфері  водопостачання  та водовідведення, державного управління водокористуванням з наданням безумовного пріоритету збереженню водних ресурсів, підтриманню сприятливих умов функціонування ландшафтів водозбірних басейнів і екологічного стану водних об'єктів.

2. У Херсоні 27 вересня 2017 року заплановано проведення круглого столу «Екологічні проблеми Херсонської області та шляхи їх розв’язання на засадах збалансованого (сталого) розвитку».

До участі у засіданні круглого столу було запрошено представника Херсонського облводресурсів Пузанова Андрія Олександровича, начальника відділу техногенно-екологічної безпеки.

Питання для обговорення:

1. Екологічна ситуація в Херсонській області: проблеми та перспективи поліпшення.

2. Стан водних ресурсів області.

3. Можливості розширення природно-заповідних територій. Стан об’єктів ПЗФ у Херсонській області.

4. Екологічні та соціально-економічні проблеми поводження з побутовими відходами у м. Херсон та Херсонській області.

5. Вплив непридатних пестицидів і отрутохімікатів на стан довкілля, якість ґрунтів та здоров’я людини.